خريد بک لينک ارزان
سایت کوتاه کننده لینک
آموزشگاه آشپزی
آموزشگاه شیرینی پزی
آموزشگاه کافی شاپ
تور آنتالیا
ویزای تایوان
تور کانادا
خرید پیپ اصل
خرید اتو تفال
زودپز تفال
صنايع شيميايي ژيكاوا طراحي سايت شركتي و خدماتي
طراحي سايت شركتي و خدماتي
نوشته شده در تاريخ ۱۹ تير ۱۳۹۸ توسط مدير | نظرات (0)

باتوجه به رشد و پيشرفت تكنولوژي و بهبود يافتن مستمر كيفيت ها در صنعت ساخت و ساز ساختماني محصولاتي فوق العاده اي براي اين صنعت ارائه شده است. استفاده از روش هاي نوين ساخت و بكار بردن محصولات با كيفيت و استحكام بالاي ساخت نقش بسزايي در افزايش مقاومت و ماندگاري سازه ها دارد. يك از صنايع مصالح ساخت وساز صنايع شيميايي ساختمان است از جمله توليدي هاي اين صنعت توليد محصولاتي مانند : ملات هاي آماده بتن ، چسب هاي كاشي، چسب هاي ساختماني ، گروت ها ، افزودني هاي بتن ، روان كننده بتن ، رنگ ، عايق ، پوشش ها و ... است. در رابطه با اين محصولات توضيحاتي ارائه ميدهيم:

چسب بتن ، چسب كاشي ، گروت

افزودني هاي بتن :

اين محصولات باعث تغيير و بهبودي برخي خواص ها مانند ميزان كارايي ، مقاومت و چسبندگي ميشود . از جمله محصوللات نوليد شده در اين دسته عبارت هستند از : زودگير بتن ، ضد يخ بتن ، منبسط كننده بتن ، ديرگير بتن ، فوق روان كننده بتن و ...

لازم به ذكر است كه فوق روان كننده بتن باعث بالا بردن كارايي بتن ، مقاومت بيشتر و كاهش نفوذ پذيري بتن و همينطور كاهش مصرف آب ميشود در پروژه هاي بتني استفاده از اين افزودني بدليل تاثيرات مفيد بالا يه شدت توضيه مي شود.

ضد يخ بتن :

گاهي در شرايط آب و هوايي بسيار سرد زمان بتن ريزي دچار مشكل خواهيم شد و بتن باعث يخ زدگي ميشود كه اين خود باعث ضرر هاي زماني و مالي خواهد ، اين محصول اين مشكل را حل ميكنند و در هواي بسيار سرد بر روي دماي نقطه انجماد بتن تاثير گذاشته و آن باعث كاهش آن ميشو و مانع از يخ زدن بتن در هواي بسيار سرد ميشود.

گروت :

گروت از ملات هايي با مقاومت ساخت و چسبندگي بالا بدست آمده كه خاصيت انبساط داشته و در نصب نمودن بيس پليت و ماشين آلات سنگين و دقيق از آنها استفاده مي شود.استفاده از اين محصول نسبت و به روش هاي سنتي نياز مهارت بالا ندارد و باتوجه به دقت در تركيب اين ملات در كارخانه و عدم دخالت هاي سليقه اي نصابان در آن قابل اعتماد مي باشد و نتيجه بهتري را كسب مي كند.

چسب هاي ساختماني :

استفاده از چسب هاي ساختماني بسيار شايع شده و در برخي موارد باعث بالارفتن زيبايي و كيفيت و راندمان كار ميشود از جمله محصولات چسب ها عبارت هستند از : پودر بندكشي ، چسب بلوك سبك ، چسب كاشي ، چسب بتن و ...

  • در روش هاي قديمي با استفاده از دوغاب كاشي را به سطوح مي چسباندند كه با پيشرفت تكنولوژي استفاده از چسب كاشي جايگژين روش سنتي شد و از مزيت هاي اين روش كاهش هزينه هاي ، افزايش سرعت اجراي كار و همينطور استفاده از تركيب استاندارد و دقيق است و به ميزان مهارت و تجربه نصاب در ساخت تركيب دوغاب نيازي ندارد.

عايق رطوبتي :

مشكلات آب بندي هميشه باعث مشكلات فراواني بوده و هزينه زيادي در بر داشته است ، اقداماتي مانند ايزوگام يا قيرگوني كردن در قديم نياز به نصابان ماهر با ابزار هاي مخصوص دارد و محدوديت هاي دما در آن تاثير گذار است. استفاده از عايق رطوبتي ژيكاوا ( ژيكابام ) تمام مشكلات آب بندي را حل كرده و مزاياي زيادي نسبت به روش سنتي دارد مانند استفاده بسيار آسان ، چسبندگي و مقاومت بالا ، ضامت كم روي كار ، ترميم آسان .

ژيكاوا

صنايع شيميايي ژيكاوا با سال ها تجربه در زمينه توليدات محصولات شيميايي ساختمان فعاليت ميكند . مجموعه ژيكاوا با همكاري شركت WACKER آلمان تلاش ميكند محصولاتي با كيفيت و مطابق با آخرين استانداردهاي جهاني توليد و در اختيار فعالين صنايع ساختمان قرار دهد.

www.zhikavaco.com

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]